2018 Troia Yılı Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Haber Tarihi : 06.12.2017 10:43:07 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Dardanos Yerleşkesi’nde 2018 Troia Yılı Toplantısı gerçekleştirildi.
A +   A -

Toplantıya, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Mithat Kemal Algül, Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, Vali Yardımcısı Turan Yılmaz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Erdem, Prof. Dr. Süha Özden, Prof. Dr. Mirza Tokpunar, İl Kültür Turizm Müdürü Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ise 2018 Troia Yılı çalışmalarının bilimsel ve akademik alt yapısının oluşmasında üniversitenin en önemli aktör olduğunu ve yıl boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler için ulusal ve uluslararası işbirlikleri gerçekleştirdiklerini belirtti.

’2018 yılında tüm dünyanın gözü Çanakkale’de olacak’ diyen Vali Tavlı, etkinliklerin uluslararası boyutlara taşınması gerektiğine vurgu yaptı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Rektör Danışmanlarının planladıkları projeleri anlattıkları toplantı, görüş ve önerilerin değerlendirilmesiyle son buldu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !