AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Koca, Lapseki'de

Haber Tarihi : 20.10.2017 20:47:54 AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca, Lapseki'de partililerle biraraya geldi.
A +   A -

Sahildeki TEDES binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Koca, genel merkez tarafından yapılan program doğrultusunda belediyeleri ziyaret ettiklerini söyledi.

Programın amacının belediye başkanları, ilçe başkanları ve belediye meclis üyeleri ile bir araya gelmek ve yerel çalışmaları değerlendirmek olduğunu anlatan Koca, şunları kaydetti:

"Genel merkezimiz olarak bu programları iki yıldır gerçekleştiriyoruz ve her yıl bu ziyaretleri tekrarlayacağız. Performans kriterlerimiz var. Bu çerçevede belediyelerimizde bir değerlendirmede bulunuyoruz. Yine belli nüfusun üzerindeki belediyelerimizin anket çalışmaları var onları değerlendiriyoruz. Kısaca belediyemizin bir fotoğrafını çekiyoruz varsa eksiklerimizi gidererek yolumuza devam ediyoruz.”

Toplantıya, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer, Kadın Kolları Başkanı Sevda Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Burhan Kaya ve belediye meclis üyeleri katıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !