AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması 'Demokrasilerde İstifa Da Bir Erdemdir'

Haber Tarihi : 26.06.2018 20:19:44 Çanakkale’de, Ticaret Borsası İlkokulu ve Ömer Mart Ortaokulu’nun temel atma törenine katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, “Demokrasilerde istifa da bir erdemdir. Demokrasilerde hesabı kendi ekibinle birlikte vermek de bir erdemdir” dedi.
A +   A -

Çanakkale’de, Ticaret Borsası İlkokulu ve Ömer Mart Ortaokulu’nun temel atma töreni gerçekleşti.

Törene, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Çanakkale Çanakkale İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ve vatandaşlar katıldı.

Tören saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Daha sonra protokol konuşmalarına geçildi.

Törende konuşan Biga, Ayvacık ve Çan olmak üzere, Gelibolu’da da açılıyor. Eğitim hepimiz için vazgeçilmez değerlerimizden bir tanesidir. Bugün önemli bir adımın gerçekleşmesi için bir aradayız. Bu dönemde okullarımız başta olmak üzere bölgemize planladığımız tüm adımları atmak istiyoruz. Seçimlerde ne vaat ettiysek o bizim namusumuz, o bizim görevimiz. Hepsini yapacağız. Liman sözlerimiz var. Okullar var. Hastaneler var. Yollarımız var. Gençlerimize spor salonları borcumuz var. Ama ne demişsek yapmak için çok büyük gayret sarf edeceğiz. Bu millet bizi mahcup etmedi. Biz de bu millete layık olmak için elimizden geldiğince gece gündüz çalışacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından 1 yıl içinde tamamlanması planlanan, 9 milyon 717 bin TL’ye mal olacak ve 16 derslikten oluşacak Ticaret Borsası İlkokulu ve Ömer Mart Ortaokulu’nun temel atma töreni yapıldı. Çanakkale İl Müftüsü Arif Gökce tarafından yaptırılan duanın sonrasında Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ve protokol üyelerinin butona basmasıyla ilk harç döküldü.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !