AK Parti İl Yönetiminden Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Haber Tarihi : 10.04.2018 12:22:54 AK Parti Çanakkale İl Yönetimi, Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, kuruluş yıldönümünü kutladılar.
A +   A -

Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanvekili Gülfer Erdinç, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, Merkez İlçe Başkanvekili Yıldıray Ölçek ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıl Dönümünü kutladılar.

Ziyarette konuşan Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, “10 Nisan 1845 yılında kurulan ve milletimizin huzur ve emniyetinin güvencesi olan Türk Polis Teşkilatımız, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri yerine getirmenin yanı sıra, ülkemizin huzur ve güven ortamının tesisinde de büyük rol üstlenmektedir. Türk Polisini en güçlü kılan faktör milletin içinden çıkması, milletin değerleriyle buluşması ve millete ait olmanın gururunu en yüce değer olarak taşımasıdır. Emniyet Teşkilatımızın 173’ncü kuruluş yıldönümünü içtenlikle kutluyor, canından aziz bildiği vatanı uğruna canlarını veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, görevleri başındaki tüm emniyet mensuplarına sağlık ve başarılar diliyorum “ dedi.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !