AK Parti Milletvekili Adayı İskenderoğlu Gelibolu'da

Haber Tarihi : 30.05.2018 12:16:07 AK Parti Çanakkale 2. sıra milletvekili adayı Jülide İskerderoğlu, Gelibolu ilçesini ziyaret etti.
A +   A -

İskenderoğlu, partisinin ilçe yöneticileriyle çarşıda vatandaşlarla sohbet etti. İlçe Başkanlığı binasına geçen İskenderoğlu, burada yaptığı konuşmada, Gelibolu’da olmaktan gurur duyduğunu söyledi.

AK Parti'nin ilk kuruluşunda, kurucu kadın kolları yedek yönetiminde olduğunu ve sırasıyla Çanakkale İl Kadın Kolları başkanlığına oradan da Ankara’ya giderek 2,5 yıl Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcılığı yaptığını belirten İskenderoğlu, şunları söyledi:

"Merkez ilçe medya tanıtım başkanlığı yaptım ve ilk 5 yıl İl Kadın Kolları görevi başkanlığı yaptım. Ardından 3. sıra milletvekili adayı oldum. Bu süreçte onurla Gelibolu’ya gidip geldim o nedenle bir çok ağabeyimizle, eski arkadaşlarımızla teşvik-i mesaimiz vardır. Evreşe’ye gidince insanın nasıl göğsünü gere gere dolaştığını çok iyi bilirim. Ne iş yapıyorsun diye sorduklarında hep şunu söylüyorum, çok iyi bir teşkilatçı çok iyi bir üye oldum hamdolsun. Bu dönem 2. sıra milletvekili adayı oldum. Bu dönem inşallah milletvekili olup, sizlerle birlikte omuz omuza Gelibolu’ya hizmet etmeye devam edeceğiz."


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !