AK Partili Turan Sanayi Sitesini Ziyaret Etti

Haber Tarihi : 08.06.2018 AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret etti.
A +   A -

Turan, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız'ın da katıldığı ziyarette kooperatif yönetiminden çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Sanayi sitesinin Çanakkale'nin büyümesinde ve gelişmesinde büyük katkı sağlayan özel bir bölge olduğunu belirten Bülent Turan, "Çanakkale büyüyor, değişiyor görüyoruz. Son dönem yapılan yollar, tüneller, limanlar, tarım OSB'leri bunlara baktığımızda Çanakkale'nin eski Çanakkale olmadığını büyük gururla görüyoruz. Çanakkale artık eski Çanakkale değil Türkiye artık eski Türkiye değil umut ediyorum aynı istikrar aynı güven ortamı aynı yatırım iddiası devam ederse ki devam edecek bu sefer sanayi sitemizin de dönüşen değişen Çanakkale’nin dönüşümüne ayak uyduran bir kentte olmasında fayda var diye düşünüyoruz." dedi.

Kooperatif başkanı ve yönetimiyle sanayi sitesi hakkında görüşmelerde bulunduklarını ifade eden Turan, hesapsız kitapsız işler yapmayacaklarını söyledi.