Başkan Babaoğlu, Spor Sahası Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Haber Tarihi : 27.06.2015 11:21:49 Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, ilçeye halı saha, basket ve voleybol sahalarının yapılması için imzalanan protokolün ardından ihalesi gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceledi.
A +   A -

Başkan Babaoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “İlçemize halı saha, basketbol ve voleybol sahaları yapılacak. İlçemize 2 adet halı saha yapılmasının sözünü aldık, ihalesini gerçekleştirdik. Yapımına hemen başlanması için tarafımıza düşen çalışmaları hızla tamamlıyoruz. Gençlik ve Spor BakanıÇağatay Kılıç’ın talimatı ve milletvekillerimizin destekleriyle bunu başardık. İnşallah daha da güzel yatırımlarla Ezine’nin çehresini değiştireceğiz. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Ezine ilçesinde 2 adet mini sentetik çim yüzeyli futbol sahası, okul bahçesine 1 adet basketbol ve voleybol sahası yapılması için KDV hariç 300 bin lira ödeneğin ilçemize aktarımını sağlayacağız” dedi.

Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’na inceleme gezisi sırasında Belediye Meclis Üyeleri Salih Özten, Mustafa Çetin ve Hakan Üner de eşlik etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !