Başkan Karadağ'dan Ankara'dan Müjdeler

Haber Tarihi : 22.02.2018 17:40:50 Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı için Ankara’da bulunan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ sosyal medya hesabından iki müjdeli haberi art arda verdi.
A +   A -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün kadın çiftçileri külliye de ağırlarken açıkladığı müjdeleri paylaşan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, “23 Şubat 2018 tarihinden itibaren çiftçilerimizin mazot maliyetinin yarısını devletimiz ödemeye başlayacak. Bu proje ile talep eden tarım kredi kooperatifleri üyesi yetiştiricilerimize TİGEM aracılığı ile Ziraat Bankasından kredi kullandırılarak 300 başa kadar damızlık koyunu ve yemini temin ediyoruz. Üreticinin bakım, hizmet bedeli ve sigortasını avans olarak ödüyor, doğacak kuzulara da alım garantisi veriyoruz” dedi

Başkan Karadağ bir diğer paylaşımında ise, "Değerli Üreticilerimiz, Sevgili Hemşehrilerimiz; TC Kimlik Numarası son rakamı 0-2 olanlar 23/02/2018 Cuma Günü saat 18:00’den sonra, TC Kimlik Numarası sonu 4-6 olanlar 2 Mart Cuma günü saat 18:00’den sonra, TC Kimlik Numarasının sonu 8 olanlar 9 Mart Cuma günü saat 18:00’dan sonra Mazot ve Gübre Desteği ödemelerini çekebileceklerdir. Hayırlı olsun" dedi.

Paylaşımları ile milyonlarca çiftinin merakla beklediği mazot ve gübre desteği destek ödemeleri için tarih paylaşan Başkan Karadağ, tüm çiftçilere hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !