Başkan Yavaş'tan Umurbey Belediyespor Antrenmanına Ziyaret

Haber Tarihi : 20.03.2018 14:45:54 Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, yeni sezonda Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele edecek olan Umurbey Belediyespor basketbol takımının antrenmanını ziyaret etti.
A +   A -

Yerel Lig’i namağlup şampiyon bitirerek yeni sezonda da Deplasmanlı Bölgesel Lig’e katılmaya hak kazanan Umurbey Belediyespor, hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, Anafartalar Kapalı Spor Salonu’nda çalışmalarına devam eden Umurbey Belediyespor’un bugünkü antrenmanını ziyaret etti. Teknik heyet ve sporcularla sohbet eden Başkan Yavaş, Umurbey Belediyesi olarak takıma verdikleri desteğin her geçen gün artacağını söyledi.

Asıl hedeflerinin 2. Lig’de boy göstermek olduğunun altını çizen Başkan Yavaş, “Bunun yolu da Deplasmanlı Bölgesel Lig’de başarılı olmaktan geçiyor. Çanakkale’de adeta rakipsiz hale gelen takımımıza güveniyoruz. Üst ligde iddiamızı ortaya koymak adına transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Profesyonel lig tecrübesi olan Kosovalı Elvan İljazi’yi geçtiğimiz günlerde renklerimize bağladık. Takıma takviye çalışmalarımız sürecek” dedi.

Başkan Yavaş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Umurbey Belediyespor teknik heyeti ve sporcular ise, beklentinin farkında olduklarını kaydederek Deplasmanlı Bölgesel Lig’de başarı sözü verdi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !