Biga TSO'dan Eğitime Katkı

Haber Tarihi : 14.10.2017 09:22:34 Çanakkale’nin Biga Ticaret ve Sanayi Odası ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye kırtasiye ve kıyafet yardımında bulundu.
A +   A -

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Avrupa Birliği(AB) Uyum Komisyonu Üyesi Şadan Doğan,TOBB’nin her yıl dar gelirli ailelere gerek gıda gerekse öğrencilere çeşitli yardımlarda bulunduklarını söyledi.

Doğan, " 2017-2018 eğitim-öğretim yılının başlaması ile birlikte TOBB, Biga Ticaret ve Sanayi Odamıza ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye, ayakkabı, kıyafet ve kaban gibi çeşitli yardım malzemeleri dağıtılması için yardım gönderdi. Gönderilen bu yardımlar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen ile yaptığımız istişareler sonucu ilçe ve köylerdeki okulların idarecileri tarafından belirlenen 700 öğrenciye dağıtıldı. Yardımların yapılmasını sağlayan TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na, birlikte çalıştığımız Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, yardımın öğrencilerimizin eğitimine fayda sağlamasını temenni ediyorum. Tüm öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum” dedi.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !