Çan Belediyesi Yaz Spor Okulları, 10'Uncu Mezunlarını Verdi

Haber Tarihi : 25.07.2018 14:56:12 Çanakkale’nin Çan ilçesinde, Çan Belediyesi’nce 19 haziran-23 temmuz tarihleri arasında bu yıl onuncusu düzenlenen ve futbol, basketbol, voleybol, badminton, tekvando, karate ve güreş branşlarının yer aldığı “Çan Belediyesi 10. Yaz Spor Okulları” kapanış töreni gerçekleştirildi.
A +   A -

Çan İbrahim Bodur Şehir Stadyumunda düzenlenen törene, Çan Belediye Başkanı Dr. Çan Belediyesi 10. Yaz Spor Okulları” töreninde kapanış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Çan Belediyesi takımımız Çanakkale de hatta Türkiye’de başarılara imza attı. Çan Belediyesi güreşçisi Feyzullah Aktürk önce Avrupa birincisi oldu sonra dünya üçüncüsü. Belki buradaki çocuklarımız da o abileri ablaları gibi Türkiye şampiyonları olacaklar. Neden olmasın? Onlar yeter ki çalışıp gayret etsinler. Bizler yerel yönetim olarak söz veriyoruz, evlatlarımızın her zaman yanındayız. Belediyenin tüm imkanları onlarla. Bu sene 15 antrenörümüzle, 7 branşta, yaklaşık 550 yavrumuz yaz spor okullarımızdan faydalandı. Bu projemiz, önümüzdeki yıl 11. Yaz Spor Okulumuzla da devam edecek İnşallah. Çünkü biz şuna inanıyoruz; çocuklar bizim geleceğimiz ve onlar için yapılanlar, verilen emekler her şeye değer” dedi.

Tören sonunda ise, Çan Belediyesi 10. Yaz Spor Okulları’na katılan minik sporculara katılım belgesi ve çocukların antrenörlüğünü yapan tüm hocalarına da teşekkür belgeleri verilerek program sona erdi.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !