Çan'da Fatih Ve Atatürk Mahalleleri, Aile Sağlığı Merkezine Kavuşuyor

Haber Tarihi : 23.07.2018 12:49:45 Çanakkale’nin Çan ilçesinde, Fatih ve Atatürk Mahalleleri Aile Sağlığı Merkezine kavuşuyor.
A +   A -

Çan’da, Fatih ve Atatürk Mahallelerini ziyaret eden Çan Belediye Başkanı Dr. Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Çanlıların en iyi sağlık hizmetlerini hak ettiklerini, bunun için de gereken ne varsa gerçekleştirme gayretinde olduklarını belirtti.

Başkan Kuzu, “Çanlı hemşerilerimin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak için gayret ediyoruz. Bu sebeple de Fatih ve Atatürk Mahallelerimizde ikamet eden hemşerilerimiz böyle bir Aile Sağlığı Merkezi ihtiyaçlarından bahsettiler. Bizler de hemen harekete geçerek Aile Sağlığı Merkezinin fiziksel koşullarını oluşturduk. Bunun yanında bu merkezde görev yapacak doktorlar için de gerekli yerlere başvurduk. Hamdolsun Aile Sağlığı Merkezimizin yeri hazır, iç tefrişatı da tamamlanmak üzere hatta burada çalışacak doktorlarımız da 1-2 haftaya görevlerine başlayacak. Hem Fatih ve Atatürk Mahallelerimize hem de Çanımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !