ÇOMÜ Biga İİBF Mezuniyet Töreni

Haber Tarihi : 22.06.2018 21:16:19 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde (İİBF) 21. dönem mezuniyet töreni yapıldı.
A +   A -

Prof. Dr. Ramazan Aydın yerleşkesinde düzenlenen tören, mezuniyet yürüyüşü ile başladı.

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, törende yaptığı konuşmada, Türkiye'nin çok dinamik ve genç nüfusu yüksek bir ülke olduğunu söyledi.

Acer, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 25 yıllık geçmişi sonrasında Türkiye'nin bu alanda en önemli fakültelerinden biri haline geldiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Öğrencilerimizi bu değerli fakültemizden mezun oldukları için tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Her geçen gün yüz binlerce gencimizi üniversitelerden mezun ediyoruz. Kim ki kendini iyi geliştirmiştir, kaliteli bir noktaya gelmiştir, onun için bu ülkede iş bulma sorunu yoktur. Çok başarılı noktalara gelmenizin yanı sıra hayatınız boyunca iyi insan olmayı, düzgün olmayı asla bir kenara bırakmayın."

Daha sonra okulu birincilikle bitiren Aslı Yılmaz ve Mehmet Karadağ, isimlerinin yazılı olduğu plakayı mezuniyet kütüğüne çaktı.

Törene, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Belediye Başkanı İsmail Işık, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Nazan Yelkikalan, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, akademisyenler, öğrenciler ve veliler katıldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !