ÇOMÜ Futbol Takımı Şampiyon Oldu

Haber Tarihi : 30.03.2018 12:03:08 Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) futbol takımı, Antalya'da düzenlenen "Üniversiteler Arası 1. Lig Futbol Şampiyonası"nda şampiyon oldu.
A +   A -

ÇOMÜ'den yapılan açıklamaya göre, futbol takımı şampiyonada Bartın Üniversitesini 2-0, Eskişehir Osmangazi Üniversitesini 4-0, Karabük Üniversitesini 2-1 ve Ankara Üniversitesini 3-0 yendi.

Takımın teknik sorumlusu Öğr. Gör. Deniz Ünver, Çanakkale futboluna ÇOMÜ olarak katkı sunmaktan gurur duyduklarını ifade etti.

Diğer üniversitelere ve şehirlerine bakıldığı zaman çok önemli takımlara ve oyunculara sahip oldukları görüldüğünü aktaran Ünver, şunları kaydetti:

"Üniversitemiz futbol takımının, bu üniversiteler ile oynadığı tüm müsabakaları kart görmeden ve ceza almadan galibiyetle tamamlaması gurur verici bir başarıdır. Bu başarının gerçek mimarları, Antalya’da olduğumuz süre boyunca bizleri arayarak destek veren başta üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer ve üniversite yönetimimizdir. Kendilerine takımım adına teşekkürlerimi sunuyorum."