DEGÜF'ten Bilgilendirme Toplantısı

Haber Tarihi : 11.11.2017 10:24:30 Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Fedaresyonu (DEGÜF) tarafından Ezine’de güreş sezonu öncesi devecileri bilgilendiren toplantı düzenlendi.
A +   A -

Merkezi Aydın’da bulunan dernek tarafından, Ezine’de 2017-2018 sezonunda uygulanacak kurallar hakkında bilgilendirmenin yapıldığı ve orta hakem eğitiminin verildiği toplantıya DEGÜF Başkanı Aytekin Kaya, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Ağlar, Genel Sekreter Mevlüt Toker, Eşleme Kurulu Başkanı Akkın Pazarlı ile Çanakkale, İzmir, Balıkesir, Aydın, Muğla ve Antalya bölgesinden deveciler katıldı.

Başkan Kaya, burada yaptığı konuşmada, yeni güreş sezonunun hayırlı olmasını dileyerek, kazasız ve sorunsuz bir güreş sezonu temennilerinde bulundu.

Toplantıda ayrıca, DEGÜF ana statüsü, disiplin yönetmeliği, masa hakemliği yönetmeliği, orta hakem yönetmeliği, saha komiseri yönetmeliği, görevli lisan yönetmeliği, ağız bağcı yönetmeliği, baş urgancı yönetmeliği, gözlemci yönetmeliği ve cazgır yönetmeliği hakkında bilgilendirmelerde de bulunuldu.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !