Doğtaş'tan Babalar Günü'ne Özel Oscar Baba Koltuğu

Haber Tarihi : 14.06.2016 12:10:42 Doğtaş, yaklaşan Babalar Günü için babasına alacağı hediyeye karar veremeyenlere, yepyeni Baba Koltuğu Oscar ile birbirinden konforlu ve şık yeni berjerler öneriyor.
A +   A -

Babalar Günü’ne özel, Doğtaş mağazalarında yerini alan Oscar Baba Koltuğu, rahat ve yüksek konforlu bir kullanıma sahipken, farklı dokuları, zengin kumaş seçenekleriyle de babaların zevkine uygun alternatifler sunuyor. Relax mekanizmasıyla uzanma ve dinlenme konumuna da getirilebilen Oscar Baba Koltuğu; TV koltuğu diye de adlandırılan, oturulduktan sonra hafifçe arkaya itilerek mekanizması aktif hale gelen bir özelliğe sahip. Salonların başköşesi olacak bu koltuktan babaların gözdesi olacak.

Babalar Günü’ne Özel Bin 290 TL

Babaların vazgeçilmezi olmaya aday; Doğtaş berjer ailesinin yepyeni üyeleri Clino, Costa ve Oxford berjerlerle de şık bir dinlenme ya da okuma alanı oluşturmak mümkün. Bu berjerler, mevcut koltuklarla da konbinlenerek evlerde farklı bir tarz oluşturmaya imkan sağlıyor. Babalar Gününde, tüm babalara özel, birbirinden rahat ve modern seçenekler Doğtaş’ta beğeniye sunuluyor.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !