Ezine HEM'den Yıl Sonu Sergisi

Haber Tarihi : 24.05.2017 21:05:15 Ezine Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü, kursiyerlerin bir yıllık el emeklerinin yer aldığı yıl sonu sergisi düzenledi.
A +   A -

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Ezine Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Şevket Çetin, kursların başladığı ekim ayından bu yana 210 kursun açıldığını ve bu kurslara 3 bin 629 kursiyerin katıldığını söyledi.

Ezine Halk Eğitim Merkezi olarak yıl içerisinde gerçekleşen faaliyet ve çalışmalar hakkında bilgi veren Çetin, 'Bugün açılan sergimizde, 8 el sanatları, 2 giyim, 1 tane de seramik ve cam teknolojisi branşlarında kurs açan toplam 11 öğretmenimiz ve bu öğretmenlerimizin kurslarına devam eden 133 bayan kursiyerimizin çalışmaları sergilenecek.' dedi.

Halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından kursiyerlere belgeleri verildi.

Daha sonra protokol üyeleri, sergiyi gezdi.

Serginin açılışına, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Doğan, Ezine İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, İlçe Müftüsü Ali Güney, Malmüdürü Serpil Bulunmaz Obruk, Nüfus Müdürü Derya Karaca, kurum amir ve müdürleri, okul müdürleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !