Hüner Çoşkuner'den Huzurevi Sakinlerine Konser

Haber Tarihi : 25.12.2012 17:36:27 Türk Sanat Müziği'nin sevilen sesi Hüner Coşkuner, Çanakkale'de Hüseyin Akif Terzioğlu Daniş Acer Huzurevi sakinleri yararına konser verdi.
A +   A -

Çanakkale Valiliği tarafından Hüseyin Akif Terzioğlu Daniş Acar Huzurevi sakinleri yararına Türk Sanat Müziği sanatçısı Hüner Coşkuner’in katılımıyla bir konser düzenlendi.

Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, konserde yaptığı konuşmada, “Hepimiz dünyaya gelen en gelişmiş varlıklar olarak, ömrümüzü en kaliteli şekilde yaşama arzusundayız. Büyüklerin varlığı bağlı olduğu ailenin temel direği niteliğindedir. Bizim inancımızda, örf ve adetlerimizde yaşlılara hürmet esastır. Bu yüzdendir ki, toplumsal sorumluluğumuzu kamu-özel sektör olarak yerine getirmek durumundayız. Önceki yıllarda yapılan huzurevimizi Terzioğlu Şefkat Yuvası Vakfı olarak devraldık. 45 büyüğümüze hizmet vermekte olan huzurevimizi, yaşlılarımıza olan sorumluluğumuz ve vefa borcumuzun bir gereği olarak daha iyi imkânlara kavuşturmak için çalışıyoruz. Bu amaçla 2012 yılının Son günlerini, düzenlediğimiz bu güzel programla birlikte eğlenerek geçirmiş olacağız. Bu geceye gönül veren herkese destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi

Konuşmaların ardından Hüner Coşkuner sevilen eserleri seslendirdi. Konsere katılanlara Unutulmaz bir gece geçirten Coşkuner’e program Sonunda Vali Tuna ve eşi Pervin Tuna tarafından çiçek ve Şehitler Abidesi tablosu hediye edildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !