'İşi Gücü Bırak Müdür, Söyleşiye Gidiyoruz' Konulu Enteraktif Söyleşi

Haber Tarihi : 17.12.2017 Çanakkale Onsekiz Mürt Üniversitesi (ÇOMÜ)Biga İktisadi ve İdari Bilimler (BİİB)Fakültesi Bakış Açısı ve Koordinasyon Topluluğu(BAKOT) ’İşi gücü bırak Müdür, söyleşiye ’ konulu enteraktif söyleşi düzenledi.
A +   A -

Biga Ticaret ve Sanayi Odası toplantı Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu üyesi Doğan Türkmen, DOĞTAŞ- Kelebek İnsan Kaynakları Müdürü Ümit Demirhan, Satış Müdürü İlhan Tunçman, İdari ve Mali İşler Müdürü Altan Özmucur, topluluk başkanları ve öğrenciler katıldı.

Söyleşiye, Doğan Karakaya Moderatörlüğünde DOĞTAŞ-Kelebek Marka Müdürü Çağrı Öztürk, Satış Müdürü Sercan Vural, Panel Üretim Müdürü Ufuk Eryüksel ve Fabrika İnsan Kaynakları Müdürü Levent Burucu konuşmacı olarak katıldı.

Pazarlamanın sayısal bir bakış olduğunu vurgulayan Doğtaş-Kelebek Marka Müdürü Çağrı Öztürk, "Hayat aslında sayılardan oluşuyor. İş planını oluşturup bu yıl hedefi yakalayacağım, karlılık sağlayacağım, bütçe harcamalarına uygun hareket edeceğim, bu doğrultuda da marka bilinilirliğini arttıracağım" diye konuştu.

Söyleşi sonunda öğrencilere katılım belgeleri verildi.