MHP Çan İlçe Başkanlığından Dayanışma Kahvaltısı

Haber Tarihi : 04.02.2018 14:16:17 Çanakkale’nin Çan ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi Çan İlçe Başkanlığı tarafından dayanışma kahvaltısı düzenlendi.
A +   A -

40. Yıl Havuzbaşı Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya, MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, MHP İl Genel Meclis Üyesi Orhan Sarıoğlu, MHP İl Başkan Yardımcısı Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Mesut Ergin, MHP Çanakkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Hakan İmamoğlu, MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, MHP Biga İlçe Başkanı Ahmet Tekin, MHP Yenice İlçe Başkanı Recai Ertan, MHP Bayramiç İlçe Başkanı Şuayip Başaran ve partililer katıldı.

Kahvaltıda konuşan MHP Çan İlçe Başkanı Fevzi Karakaya, ‘’ Gün, yaşadıklarımızın farkında olma, bizler için kenetlenme, ülkemize sahip çıkma günüdür. Bayrağı devraldığımız 24 Nisan 2017 tarihinden itibaren, mevcut İl Genel Meclisi Üyemiz Orhan Sarıoğlu abimiz ve Çan İlçe Teşkilatım ile birlikte köy köy, kahve kahve gezerek, Milliyetçi Hareket Partisinin, vatanını, cumhuriyetini seven, sahip çıkan, Kurtuluş Savaşında olduğu gibi bugünlerimizin, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü koruma günü haline geldiğini, şanla, şerefle, aynı şevk ve azimle anlattık ve de anlatmaya devam edeceğiz. Bu süreçte, partimize, 297 ülküdaşımızı üye yaptık. 192 tane de müracaat aldık. Değerli ülküdaşlarım, hep birlikte, gecemizi gündüzümüze katmaya, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan, yorulmadan, gönlümüzde yüklü sevdadan aldığımız güçle, bundan sonraki çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

Partinin yeni üyelerine rozetlerinin takdim edilmesinin ardından kahvaltı programı son buldu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !