Milletvekili Adayları İftarda Partililerle Bir Araya Geldi

Haber Tarihi : 27.05.2018 11:21:42 AK Parti Biga İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği iftar programına partinin Çanakkale milletvekili adayları katıldı.
A +   A -

Biga Belediyesi Köşklübağ Düğün Salonu'nda düzenlenen iftarın ardından Çanakkale birinci sıra milletvekili adayı Bülent Turan, ikinci sıra adayı Jülide İskenderoğlu, üçüncü sıra adayı Furkan Sezer ve dördüncü sıra adayı Fırat Akgün partilileri selamladı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, dört adayın da Çanakkale'ye çok büyük katkıları olacağını düşündüğünü söyledi.

Biga'nın yatırımlarını yürütmenin adayların özel görevi olacağını vurgulayan Turan, "Biga bunu hak ediyor. Siyasetteki haliyle, nüfusuyla, sanayisiyle Çanakkale'nin en özel bölgelerinden bir tanesidir. Biga'da daha çok işimiz var. Biz şimdiye kadar altyapıyla uğraştık. Bu yıl Biga'ya yüz bin metrekare taş veriyoruz. Biga'nın sanayisine, turizmine, tarımına katkı sağlayacağını düşündüğümüz adımları atacağız. Bandırma'ya kadar gelen treni Biga'ya getiriyoruz." açıklamasında bulundu.

İftara, AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin ile partililer katıldı.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !