TÜB '12. Alt Kurul Toplantısı' ÇOMÜ'de Yapıldı

Haber Tarihi : 06.03.2018 16:09:42 Trakya Üniversiteler Birliği’nin (TÜB) "12. Alt Kurul Toplantısı" Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ev sahipliğinde yapıldı.
A +   A -

Toplantıya, birliğin dönem başkanlığını yürüten ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden, Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gülnur Eti İçli, Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İhsan Soysal’ın yanı sıra alt çalışma gruplarına mensup akademik ve idari personel katıldı.

Başkan Süha Özden, TÜB kapsamındaki dört üniversitenin gerçekleştirmiş oldukları çalışmaların son derece güzel, sağlıklı ve iyi yönde ilerlediğini söyledi.

Özden, bu çalışmaların birçok kurumun dikkatini çektiğini, bu tür birlikteliklerin içinde TÜB'ün çok verimli ve nitelikli çalışmalara imza attığının kaydetti.

Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Soysal ise, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nin ev sahipliğine teşekkür ederek, TÜB'ün artık kurumsallaştığını ve birlikte güzel işlere imza atıldığını ifade etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !