Türk Telekom Kurumsal Hizmetlerini Anlattı

Haber Tarihi : 21.05.2013 09:29:07 Türk Telekom, Çanakkale’de kamu kurumlarına ve KOBİ’lere sunduğu hizmetleri tanıttı.
A +   A -

Türk Telekom’un Çanakkale’de yapılan “Kurumsal Müşteri Günleri” etkinliğinde kamu kurumlarına, kurum çalışanlarının ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran çözümler tanıtıldı. KOBİ’lere ise Türk Telekom’un avantajlı hizmetleri, ses ve data ürünleri ile kampanyaları hakkında bilgi verildi.

Türk Telekom Çanakkale İl Müdürü Sakin Çetintürk, Türk Telekom’un sağladığını ve sektörlere çözümler ürettiklerini belirterek, “Eğitim sektöründe, Türk Telekom Grubu olarak Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 37 bin okulu internete bağlıyoruz. Aynı zamanda Fatih Projesi’nin ilk fazında 2.236 okulun intranet bağlantısının kurulumlarını sürdürüyoruz. Sağlık sektöründe yine kurumların ihtiyacına yönelik çözümler sunuyor, hastanelerin yüksek hızlı internet erişimlerini gerçekleştiriyor ve Sağlık Bakanlığı’na ait donanımları Türk Telekom veri merkezlerinde barındırıyoruz. Belediyeler ve iştirak şirketlerinin tüm iletişim ihtiyaçları büyük oranda Türk Telekom tarafından sağlanıyor. Ulaşım sektöründe ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne ait tüm radar ve havaalanlarının, Karayolları Genel Müdürlüğü, TCDD ve Kara Ulaştırması Birimi’nin, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’nün iletişim altyapıları Türk Telekom tarafından destekleniyor” dedi.

Türk Telekom yetkilileri, kamu kurumları temsilcileriyle yapılan toplantının ardından, Çanakkale OSB firmaları ve Çanakkale’deki birçok Kurumsal firma yöneticilerinin bulunduğu bir toplantı yaptı. KOBİ’lere özel çözümlerle tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan ve iş hacimlerini büyütmelerine destek olan Türk Telekom’un, kurumsal müşterilere daha hızlı servis ve ayrıcalıklı hizmet vermek üzere hayata geçirdiği 444 4 KMH (564) Çağrı Merkezi hizmeti hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !