'Zeytin Dalı Harekatı'na Katılan Mehmetçiğe Çorap Ve Boyunluk Gönderdiler

Haber Tarihi : 07.02.2018 12:30:44 Çanakkale’nin Kepez beldesinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin kentinde PKK/YPG terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen ’Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe AK Parti Kepez Belde Teşkilatınca dualarla çorap ve boyunluk gönderildi.
A +   A -

TSK tarafından Suriye’nin Afrin kentinde PKK/YPG terör örgütüne yönelik yürütülen ’Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek amacıyla Kilis Orman Bölge Müdürlüğüne gönderildi.

Şehitler diyarı Çanakkale’den Afrin’e Mehmetçikler için çorap ve boyunluk kampanyası başlattıklarını belirten AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, "Amacımız burada bir nebze olsun Afrin’de terör örgütleri ile mücadele eden Mehmetçiğimize moral olması. Allah devletimize zeval vermesin. İnşallah bu operasyonda daha fazla şehit vermeden oradaki terör unsularını da tamamen temizleyerek barışı sağlayıp, Mehmetçiğimiz de evlerine geri dönerler. Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’na katılan tüm Mehmetçiğimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !