BOZCAADA HABERLERİ / Çanakkale

 • Bozcaada'da Arı Üreticilerine Sertifikaları Törenle Dağıtıldı Çanakkale İl ve Bozcaada İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce, Bozcaada’da Arıcılığın geliştirilmesi ve sürdürülmesi amacıyla yürütülen ’Arıcılığın Geliştirilmesi ve Sürdürülmesi Projesi’ ve Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından yürütülen ’Batı Ege Balarılarının Islahı ve Korunması Projeleri’ Bozcaada lokasyonunda yürütülecek kısmının tanıtımı, bununla birlikte Bozcaada Halk Eğitim Merkezi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ’Arıcılık Kursu Sertifika Dağıtım töreni Bozcaada’da gerçekleştirildi.
 • Bozcaada'da Arıcılık Projeleri Tanıtıldı Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde uygulanmaya başlanan arıcılık projeleri düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.
 • Atletizm Açıklaması New Balance Bozcaada Yarı Maratonu Bu yıl 8. düzenlenen etkinliğe 2 bin sporcu katıldı
 • 'Kanlı 1 Mayıs'ta Ölen Kocamış Bozcaada'da Anıldı İstanbul Taksim Meydanı Kazancı Yokuşu’nda 1977 yılında ’kanlı 1 Mayıs’ olarak adlandırılan olaylarda hayatını kaybeden Kıymet Kocamış, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde bulunan mezarı başında anıldı.
 • Tarihi Kilisenin 'Çan Kulesi' Yeniden İnşa Edilecek Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde bulunan tarihi Kimisis Teodoku Rum Ortodoks Kilisesi'nin zamanla yıpranan ve depremden zarar gören 28 metre uzunluğundaki asırlık çan kulesi, yıkılıp aslına uygun şekilde yeniden yapılacak Bozcaada Kaymakamı Akın: 'Mevcut Çan Kulesi'nin lazer sistemiyle röntgeni çekildi. Yeniden inşa konusunda çok önemli bir çalışma yapılacak. En kısa zamanda adamızın silüetinde çok önemli bir yeri olan bu kuleyi en sağlam şekliyle tekrar adamıza kazandırmak istiyoruz'
 • Bozcaada'nın 'Davetsiz Misafiri' İnşaat Demiri Olacak Çanakkale'de, hukuki sorunlar nedeniyle 4 yıl önce seferden men edilerek demirletildiği Bozcaada açıklarında fırtına yüzünden Beylik Koyu sahiline sürüklenen 'Mercy God' adlı kuru yük gemisi, söküm işleminin tamamlanmasının ardından demir çelik fabrikalarında işlenip inşaat demiri haline getirilecek Efekan Gemi Söküm ve Nakliye Şirketinin sahibi Yurtdaş: 'Bu gemilerin söküm işlemlerini tamamlayıp çıkan malzemeyi demir çelik fabrikalarına veriyoruz. Bunlar belli ebatlar haline getiriliyor, 1 metreye 1 metre gibi. Fabrikalara gelen demirler arza göre inşaat demiri ve inşaat çubuğu gibi ya da inşaat profili gibi şekillere sokuluyor ve buradan elde edilen metal tekrar piyasaya, ekonomiye geri dönüyor' 'Bozcaada'da 4 yıl kadar karaya oturmuş bu gemi belki bundan sonraki ömründe bir bina olacak. Güzel ve değişik bir yapı olacak'
 • GESTAŞ, 23 Nisan'da Çocukları Dümene Geçirdi Çanakkale Boğazı, Gökçeada, Bozcaada ve Güney Marmara hatlarında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel bir videoyla kutladı. GESTAŞ’ın hazırladığı videoda, kurum çalışanlarının çocukları sahne aldı.
 • Gökçeada Ve Bozcaada'da 3 Günlük Tatil Bereketi TÜRSAB Çanakkale Körfez BYK Başkanı Kılıç:'Bozcaada ve Gökçeada Çanakkale için çok bir şans aslında. Bu bölgelerimizde turistik tesislerimiz de yer alıyor. 23 Nisan tatilinin hafta sonu ile birleşmesiyle 3 günlük bir tatil ortaya çıktı. Şu anda bütün otellerimiz doluluğa ulaştı' Gökçeada Belediye Başkanı Çetin: 'Konuklarımız aylar öncesinden planlarını yapıp rezervasyonlarını tamamladı. Turistik işletme yetkilileriyle yaptığımız görüşmelerde bu 3 günlük sürede yoğun bir dönem geçireceğimizin ve odaların doluluk oranlarının en üst noktaya ulaştığının bilgisini aldım'
 • New York Times Magazin'den, Bozcaada Tavsiyesi Çanakkale ve Kuzey Ege’nin incisi Bozcaada, New York Times Magazin tarafından yaz seyahati için hazırlanan uzak adalar listesinde 11 ada arasında 3’üncü sıradan tavsiye edildi.
 • Bozcaada'nın 'Davetsiz Misafiri' Sökülmeye Başlandı Çanakkale'de hukuki sorunları nedeniyle 4 yıl önce seferden men edilerek demirletildiği Bozcaada açıklarında fırtına yüzünden Beylik Koyu sahiline sürüklenen 'Mercy God' adlı kuru yük gemisinin sökülmesine başlandı Efekan Gemi Söküm ve Nakliye Şirketinin sahibi Yurtdaş: 'Sökümün yaklaşık bir ay kadar olmasını tahmin ediyoruz. Çalışmalarımız 15 kişilik ekip ile gerçekleştirilecek' Bozcaada Belediye Başkanı Yılmaz: 'Bozcaada halkı olarak yaklaşık 4 senedir davetsiz bir misafiri ağırlıyoruz. Tabii birçok insan için burası cazibe noktası haline geldi. Bir fotoğraf çekim noktası haline geldi. Beylik Koyu daha tanınır hale geldi. Aslında doğal yaşantı için ilerleyen dönemlerde bunun çok ciddi sıkıntılar içeriyor olma ihtimali çok yüksek'
 • Karaya Oturan 'Mercy God' Gemisi İçin Veda Partisi Çanakkale’nin Bozcada ilçesinde fırtınada karaya oturan gemi için veda partisi düzenlendi. ’Mercy God’ isimli kuru yük gemisinin bölgeden kaldırılması için sökülme çalışmalarına başlandı.
 • Karaya Oturan Gemi İçin Veda Partisi Çanakkale’de fırtınada karaya oturan gemi için veda partisi düzenlenecek.
 • Bozcaada'nın 'Davetsiz Misafiri' Sökülerek Kaldırılacak Çanakkale'de hukuki sorunları nedeniyle 4 yıl önce seferden men edilerek demirletildiği Bozcaada açıklarında fırtına yüzünden Beylik Koyu sahiline sürüklenen 'Mercy God' adlı kuru yük gemisi, 7 Nisan'da düzenlenecek veda partisiyle sökülüp taşınacak.
 • 'TCSG-16' Bot Komutanı Gözaltına Alındı Çanakkale’nin Bozcaada ilçesindeki ’TCSG-16’ bot komutanı A.H.A, FETÖ/PDY’nin Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yapılanmasına yönelik gerçekleştirilen soruşturma dahilinde gözaltına alındı.
 • Çanakkale'de FETÖ/PDY Operasyonu Örgütün, Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, 'TCSG16' bot komutanı astsubay, yakalandı.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli BozcaadaGeyikli ve GökçeadaKabatepe arasında bazı seferler iptal edildi.
 • Bozcaada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Çanakkale'de Ada Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılması planlanan feribot seferleri olumsuz hava şartları sebebiyle iptal edildi.
 • 2018 Troia Yılı'nda 'Adaların Su Altı Dalış Güzergahları' Projesi 2018 Troia Yılı çerçevesinde Çanakkale Valiliği himayesinde ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında ‘Adaların Su Altı Dalış Güzergahları’ isimli projeye başlandı.
 • '2018 Troia Yılı'na Doğru "2018 Troia Yılı" çerçevesinde Çanakkale Valiliği himayesinde ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında "Adaların Su Altı Dalış Güzergahları" projesine başlandı.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli BozcaadaGeyikli ve GökçeadaKabatepe hatlarında yarın yapılacak bazı seferler iptal edildi.
 • Kuzey Ege'deki Fırtına BozcaadaGeyikli arasındaki bazı seferler iptal edildi.
 • Bozcaada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Kuzey Ege'deki Fırtına BozcaadaGeyikli arasında bu gece ve yarın sabah yapılması planlanan bazı seferler iptal edildi.
 • Bozcaada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli BozcaadaGeyikli hattındaki bazı seferler iptal edildi.
 • Bozcaada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Çanakkale'de Ada Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılması planlanan feribot seferleri olumsuz hava şartları sebebiyle iptal edildi.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli BozcaadaGeyikli ve GökçeadaKabatepe hatlarındaki bazı seferler iptal edildi.
 • Kuzey Ege'deki Fırtına BozcaadaGeyikli, GökçeadaKabatepe arasındaki bazı seferler iptal edildi.
 • Çanakkale'de Ada Seferleri İptal Çanakkale’de Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılması planlanan feribot seferleri olumsuz hava şartları sebebiyle iptal edildi.
 • 'Bozcaada'nın Davetsiz Misafiri' Grafiti Duvarı Oldu Hukuki sorunları nedeniyle seferden men edilerek demirletildiği Bozcaada açıklarında fırtına yüzünden Beylik Koyu sahiline sürüklenen 88 metre uzunluğunda ve 2 bin 250 groston ağırlığındaki 'Mercy God' adlı kuru yük gemisinin gövdesi, grafiti duvarına dönüştü Bozcaada Belediye Başkanı Yılmaz: 'Gemi gerçekten adanın bir parçası haline geldi. Bizi sokakta durdurup 'Burada bir gemi varmış, nasıl gidebiliriz? Karaya oturan gemi nerede?' diye soranlar oluyor. Ayrıca gelenler sokak sanatı olarak bilinen grafiti şekilleriyle gemiye yeni bir soluk getirdi. Geminin gövdesi bir sokağı andırıyor şu an. 'Grafiti duvarı oldu.' diyebilirim'
 • Ada, Rüzgarıyla Aydınlanacak Bozcaada'da, sokak aydınlatmaları ve belediyeye ait tesislerin enerji ihtiyacı, yaklaşık 1 milyon avroluk yatırımla kurulması planlanan rüzgar enerji santraliyle sağlanacak Belediye Başkan Yılmaz: 'Bozcaada Belediyesi adına İller Bankası ile bir proje geliştirdik. Burada 1,1 megavatlık rüzgar enerji santrali kurmak istiyoruz. Bunun için yer tahsis çalışmaları devam ediyor. Yaklaşık 1 milyon avroluk bir proje' 'Sokak aydınlatmaları ve belediyenin bütün tesislerinde kullanılacak olan yani halkın ortak kullanımı için gerekli enerjiyi biz rüzgardan elde etmek istiyoruz'
 • Bozcaada'da 'Araçsız Ada' Planı Belediye Başkanı Yılmaz: 'Bozcaada'da özellikle yaz sezonunda inanılmaz bir trafikle mücadele ediyoruz. Bu durum gerek ziyaretçiler gerekse ada halkı için bir işkenceye dönüşüyor' 'İlerleyen süreçte Bozcaada'da yaşayan insanların dışındaki misafirlerimizi buraya araçsız olarak kabul etmenin yollarını arıyoruz'
 • 4. Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, 70 ülkeden 330 belgesel filmin yarıştığı festivalde, Fethi Kayaalp Büyük Ödülü'nü Danimarka, Norveç ve Kenya ortak yapımı 'Yağmur İçin Teşekkürler' filmi kazandı.
 • Bozcaada Belediye Başkanı Yılmaz'dan Ampute Milli Takımı'na Davet Çanakkale’nin Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Bozcaada Belediyesi sosyal medyası üzerinden Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası’nda zafere ulaşan Ampute Milli Takımı oyuncularını ve teknik ekibini adaya davet etti.
 • Bozcaada Kalamar Festivali Başladı Bozcaada'da bu yıl birincisi düzenlenen "Bozcaada Kalamar Festivali", düzenlenen törenle başladı.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli Bozcaada ve Gökçeada'ya bugün ve yarın yapılacak deniz otobüsü seferleri iptal edildi.
 • Bozcaada Uluslararası Ekolojik Belgesel Festivali Festivale 70 ülkeden 330 belgesel filmin başvurusu yapıldı.
 • Bozcaada'da Atık Su Arıtma Tesisi Yapım Çalışmaları AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Bozcaada ilçesinde temeli 2014'te atılan atık su arıtma tesisinin kısa süre içinde tamamlanacağını belirtti.
 • UEDAŞ, Denizaltı Robotuyla Müdahaleye Hazır Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde, Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) AR-GE mühendisleri tarafından geliştirilen Denizaltı Robotu’nun saha çalışması gerçekleştirildi. Adalara giden elektrik hatlarında olası arızalara müdahale edecek cihaz sayesinde yaz aylarında nüfusu 300 binlere varan adalarda kesinti sıkıntısı yaşanmayacak.
 • Adalar Artık Elektriksiz Kalmayacak UEDAŞ ArGe mühendislerince geliştirilen ve 1 milyon liraya mal olan 'denizaltı robotu', şirketin sorumluluk sahasındaki adaların 50 kilometrelik denizaltı enerji hattında yaşanacak arızaya anında müdahale edip, kısa sürede sorunu giderecek Şirketin ArGe Direktörü Dalkaç: 'Bu kapsamda, UEDAŞ ArGe mühendisleri, Desistek firması ve EPDK'nın da finansal desteğiyle bir cihaz geliştirdik. Bu cihaz sayesinde deniz altı kablolarında meydana gelebilecek tehlikeleri önceden tespit ederek, kesintiyi meydana gelmeden önlemeye çalışacağız'
 • Halil Sezai Baba Acısına Rağmen Sahneye Çıktı Ünlü şarkıcı Halil Sezai, babasını kaybetti. Acı haberini almasına rağmen programını iptal etmeyen ve Çanakkale’nin Bozcaada ilçesindeki 18. Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali’nde sahne alan Halil Sezai, sahnede duygusal anlar yaşadı.
 • Halil Sezai Babasının Vefatına Rağmen Hayranları İçin Sahne Aldı Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde 18. Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali’nde sahne alan Halil Sezai Paracıkoğlu, babasının vefat haberini almasına rağmen konserini iptal etmedi.
 • Bozcaada Kültür Sanat Ve Bağbozumu Festivali Bozcaada Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali'nde sahne alan şarkıcı Halil Sezai, babasının vefatı nedeniyle konserine ara vermedi.
 • Bozcaada Belediyesinde Sendika Tartışması Hizmet İş Sendikası Çanakkale İl Başkanı Vedat Yılmaz, Bozcaada Belediyesi’nde çalışan işçilerin istedikleri sendikaya üye olmalarının engellendiğini ileri sürdü.
 • GESTAŞ 10 Günde 183 Bin 607 Araç Taşıdı Çanakkale Boğazı ve adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ, 10 günde 5 bin 780 seferde 183 bin 607 araç taşıdı.
 • Çanakkale'de Feribot Arızası Çanakkale'de, Geyikli-Bozcaada hattında çalışan 'Mavi Körfez' isimli feribot arızalandı.
 • Çanakkale'deki Göçmen Kaçakçılığı Bulundukları teknenin kayalıklara çarpması sonucu yakalanan göçmenlerin yasa dışı yollarla yurt dışına çıkışlarını organize ettikleri iddiasıyla Bozcaada'da gözaltına alınan Ukrayna uyruklu 2 kişi tutuklandı.
 • Yelkenli Battı, 39 Kaçak Ölümden Döndü Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinden Midilli’ye geçmek isteyen kaçakların bindiği yelkenli battı. 39 kaçak, yüzerek kıyıya çıktı.
 • Çanakkale'de 39 Kaçak Göçmen Yakalandı Yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmeye çalışan 39 kişiyi taşıyan tekne, Bozcaada ilçesinin Akvaryum Koyu mevkisinde pervanesine halat dolanması sonucu kayalıklara çarptı Teknedeki 39 Suriye uyruklu yakalanırken, yurt dışına kaçışı organize ettiği belirlenen 7 kişi de gözaltına alındı.
 • Yelkenli Battı, 39 Kaçak Yüzerek Kıyıya Çıktı Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinden Midilli’ye geçmek isteyen kaçakların bindiği yelkenli battı. 39 kaçak, yüzerek kıyıya çıktı.
 • Bozcaada'da Aya Paraskevi Günü Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde Rum vatandaşlar Aya Paraskevi günü dolayısıyla Ayazma Manastırı’nda bir araya geldi. Tarihi manastırda yapılan ayini Fener Rum Patriği Bartholomeos yönetti.
 • Bozcaada'da Geleneksel 'Ayazma Panayırı' Yapıldı Ayazma Manastırı'nda, Aya Paraskevi Günü dolayısıyla yurt dışı ile Gökçeada'dan gelen Ortodoksların da katılımıyla dini tören düzenlendi Törene Fener Rum Patriği Bartholomeos ile Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Quick de katıldı.
 • Fener Rum Patriği Bartholomeos Bozcaada'da Ayazma Panayırı'na katılmak üzere Çanakkale'nin Bozcaada ilçesine gelen Bartholomeos, Kimisis Teodoku Rum Ortodoks Kilisesi'nde dua etti, burada yaşayan Rumlarla buluştu.
 • Zıpkınla 50 Kiloluk Akya Avladı Bozcaada açıklarında 30 metreye dalan bir kişi, su altı kamerasıyla saniye saniye kaydettiği zıpkınla balık avında 50 kilogram ağırlığında akya vurdu Zıpkınla avlanan Sürek: 'Her zaman bu büyüklükte balıklar avlayamıyoruz. Daha küçük bir av için dalış yapmıştım, neye niyet neye kısmet'
 • Çanakkale'de Birinci Dünya Savaşı'ndan Kalma Mayın İmha Edildi Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde bulunan ve Birinci Dünya Savaşı dönemine ait olduğu belirlenen mayın imha edildi.
 • Bozcaadaspor'da Kutver Dönemi Çanakkale Süper Amatör Ligde mücadele eden Bozcaadaspor’da alt yapı teknik sorumluluğuna İbrahim Zeki Kutver getirildi.
 • Bozcaada'ya Turist Akını Kuzey Ege’nin tatil bölgelerinden biri olan Çanakkale’nin Bozcaada ilçesi bu bayramda da tatilcilerin en önemli turizm noktalarından biri oluyor.
 • Bayramda Tatilcilerin Tercihi Bozcaada Oldu Kuzey Ege'nin önemli turizm merkezlerinden olan Çanakkale'nin Bozcaada ilçesi, Ramazan Bayramında da tatilcilerin tercihi oldu.
 • Bozcaada Yolunda Tatilci Yoğunluğu Geyikli İskelesi'nde 3 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.
 • Bozcaada'nın 'Davetsiz Misafir'i Cazibe Merkezi Oldu Hukuki sorunları nedeniyle seferden men edilerek demirletildiği Bozcaada açıklarında fırtına yüzünden Beylik Koyu sahiline sürüklenen 88 metre uzunluğunda ve 2 bin 250 groston ağırlığındaki 'Mercy God' adlı kuru yük gemisi, yerli ve yabancı ziyaretçilerin fotoğraf çektirmek için tercih ettiği cazibe merkezine dönüştü Bozcaada Belediye Başkanı Yılmaz: 'Çevre kirliliği açısından bir sıkıntı olmadı, görsel olarak da bizim Bozcaada'nın çok güzel bir koyuna geldi davetsiz misafir olarak ama şunu söyleyebilirim, insanlar buraya gelip fotoğraf çektiriyor, özçekim yapıyor'.
 • GESTAŞ 3 Günde 50 Bin 742 Araç Taşıdı 19 Mayıs hafta sonuyla birleşince tatilciler Çanakkale’ye akın etti. GESTAŞ, toplam bin 149 seferde 50 bin 742 araç taşıdı. GESTAŞ’ın özellikle Bozcaada hattında 3 gemiyle yaptığı ring seferler tatilcilerin yüzünü güldürdü.
 • Jandarmanın Asayiş Uygulaması Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri asayiş uygulaması yaptı.
 • Soğan Yüklü Gemiyi 'Soyup Soğana Çevirdiler' Hukuki sorunları nedeniyle seferden men edilerek demirletildiği Bozcaada açıklarında fırtına yüzünden Beylik Koyu sahiline sürüklenen 88 metre uzunluğunda ve 2 bin 250 groston ağırlığındaki 'Mercy God' adlı kuru yük gemisindeki malzemeler, 2,5 yılda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce boşaltıldı Bin 300 ton soğanın çürüdüğü geminin kaptan köşkünde bulunan GPS, pusula, radar, AIS cihazı, deniz telsizleri, elektrik panoları, bilgisayarlar, televizyonlar, can yelekleri, ilk yardım üniteleri, pruva göstergeleri, idare kontrol üniteleri, çeşitli ülkelere ait bayraklar, uydu imdat kolları yerlerinden sökülerek çalındı.
 • Adalarda '3 Günlük Tatil' Hazırlığı Kuzey Ege ve Marmara'nın önemli turizm merkezlerinden Cunda, Avşa, Gökçeada ve Bozcaada'daki turistik tesislerde 1921 Mayıs'a denk gelen 3 günlük tatil için doluluk oranları şimdiden yüzde 80'leri aştı 3 günlük tatili yüzde 100 dolulukla geçirmesi beklenen söz konusu adalara deniz ulaşımının ilave seferlerle sağlanması için hazırlıklar sürüyor.
 • Vatandaşlar Bozcaada'ya Akın Etti 3 günlük tatili fırsat bilen vatandaşlar Bozcaada’ya akın ettiler. İşletmelerde doluluk oranı yüzde yüze ulaştı, rezervasyonsuz gelenler yer bulamayınca geri döndü.
 • Geyikli İskelesi'nde Yoğunluk 3 günlük tatili fırsat bilerek Bozcaada'ya gitmek isteyen tatilciler, uzun araç kuyruklarına neden oldu.
 • Ata Demirer Oyunu Bozcaada'da Kullandı Ünlü komedyen Ata Demirer, oyunu her yaz geldiği Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde kullandı.
 • GESTAŞ'a ISO 27001 Sertifikası 2016 yılında başlattığı bilgi güvenliği çalışmalarını 2017 yılında tamamlayan GESTAŞ, bağımsız denetimler sonucu uluslararası geçerliliğe sahip, sektör gözetmeksiniz tüm kurum ve kuruluşlar için uygun bir yönetim sistemi olan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 27001 sertifikasını almaya hak kazandı.
 1  2  ...  6  7