ÇAN HABERLERİ / Çanakkale

 • Başkan Yavaş Ve Umurbey Güreş Ağası Cengizhan Örs'ten Teşekkür Mesajı Çanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Umurbey Belde Belediye Başkanı Sami Yavaş ile Umurbey Altın Kemerli Güreş Ağası Cengizhan Örs, 5. Geleneksel Umurbey Yağlı Güreşlerinin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı.
 • Çanakkale AFAD'ta Haberleşme Toplantısı Yapıldı Çanakkale AFAD’ta Türkiye Afet Müdahale Planı (TAMP) kapsamında yerel düzey Haberleşme Hizmet Grubu ana çözüm ortağı olan Bilgi Teknolojileri Kurumu İstanbul Bölge Müdürlüğü, haberleşme çözüm ortakları ve destek çözüm ortakları ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yaptı.
 • Çan'da Mahsulleri Zarar Gören Çiftçilere Müjdeli Haber Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Terzialan ve Küçükpaşa köyünde, yaşanan sel felaketinde mahsulleri zarar gören çiftçilerin kredi borç ödemeleri bir yıl ertelendiği duyuruldu.
 • Çanakkale'de Kentsel Düzenleme Çalışmaları Çanakkale Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kentsel düzenleme çalışmaları sürüyor.
 • AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması 'Kılıçdaroğlu'ndan Biz İstifa Etmesini Asla Beklemiyoruz' Çanakkale’de 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27’nci dönem milletvekili seçimleri sonrasında AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı’nca değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, “Kılıçdaroğlu’ndan biz istifa etmesini asla beklemiyoruz. O çünkü erdemli insanların tavrıdır” dedi.
 • 'Allah Başımızdan Kılıçdaroğlu'nu Eksik Etmesin' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: 'Allah başımızdan Kılıçdaroğlu'nu eksik etmesin. Onun gibi siyasi öngörülü liderler hep muhalefette olsun ki bizler daha rahat iktidarda olalım. Daha rahat yolumuza devam edelim'
 • 'Bu Millet Bizi Mahcup Etmedi' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: 'Bu millet bizi mahcup etmedi. Biz de bu millete layık olmak için elimizden geldiğince gece gündüz çalışacağız'
 • ÇOMÜ'de 9 Bin Öğrenci Mezun Oldu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) 2017-2018 eğitim-öğretim yılında yaklaşık 9 bin öğrencisini mezun etti.
 • AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması 'Demokrasilerde İstifa Da Bir Erdemdir' Çanakkale’de, Ticaret Borsası İlkokulu ve Ömer Mart Ortaokulu’nun temel atma törenine katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, “Demokrasilerde istifa da bir erdemdir. Demokrasilerde hesabı kendi ekibinle birlikte vermek de bir erdemdir” dedi.
 • ÇOMÜ'de Mezuniyet Töreni Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde (ÇOMÜ) mezuniyet töreni düzenledi.
 • AK Parti Çanakkale Teşkilatı Vatandaşa Pilav İkram Etti AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız: 'İnşallah hem Türkiye hem de Çanakkale için bu, yeni bir başlangıç olacak'.
 • AK Parti Çanakkale'den 5 Bin Kişilik Pilav İkramı 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Çanakkale’de birinci parti oldu. Gün boyu devam eden kutlamaların ardından AK Parti İl Başkanlığı Cumhuriyet Meydanı’nda 5 bin kişiye pilav ikramında bulundu. Meydanda konuşan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, “Bayram yeni geçmişti ama halkımız bize yeni bir bayram yaşattı” dedi.
 • 'Türkiye'nin De Birinci Partisi AK Parti'dir' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan:'Bugün Çanakkale'nin de Türkiye'nin de birinci partisi AK Parti'dir. Bu demokratik yarış içerisinde bize oy veren, vermeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Kaldığımız yerden daha büyük motivasyonla, aşkla devam edeceğiz' 'Türkiye'deki bu sistem değişikliğinin, vesayetçilere karşı daha demokratik, daha millete dayalı sistemin inşası için hep beraber besmele çekiyoruz. Tüm ülkemize, şehrimize hayırlı olsun'
 • AK Parti Grup Başkanvekili Turan Seçim Sonucunu Davul Çalarak Kutladı 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Çanakkale genelinde birinci parti oldu. AK Partililer, il binasına gelerek zafer coşkusunu davul ve zurnalarla kutladı. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan davul çalarak partililere eşlik etti.
 • AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması 'Yanlış Yapan Varsa Da Mutlaka Bedelini En Ağır Şekilde Ödeyecek' AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, oyunu memleketi Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde kullandı. Oyunu kullandıktan sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Turan, “Seçimler Anayasa’nın ve ilgili yasaların öngördüğü şekilde çok şeffaf, demokratik ve usule uygun şekilde devam ediyor. Asla bir yanlış söz konusu olmayacak. Yanlış yapan varsa da mutlaka bedelini en ağır şekilde ödeyecek" dedi.
 • 'Asla Bir Yanlış Söz Konusu Olmayacak' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: 'Seçimler anayasa ve ilgili yasaların öngördüğü şekilde çok şeffaf, demokratik ve usule uygun şekilde devam ediyor. Asla bir yanlış söz konusu olmayacak. Yanlış yapan varsa da mutlaka bedelini en ağır şekilde ödeyecek'
 • Çanakkale'de Cumhurbaşkanı Ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi İçin Oy Verme İşlemi Devam Ediyor Çanakkale’de Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Türkiye genelinde oy verme işlemi yapılıyor. Seyyar Sandık uygulaması çerçevesinde sandık başına gidemeyecek hasta ve yaşlılar için ekipler adreslere giderek oy kullanımını sağladı.
 • Çanakkale'de Halk Bahçesi'nde Erkek Cesedi Bulundu Çanakkale’de Halk Bahçesi’nde bir oturma bankının olduğu bölümde bir erkek cesedi bulundu.
 • Çanakkale'de Erkek Cesedi Bulundu Çanakkale'de erkek cesedi bulundu.
 • ÇOMÜ'nün 'Mezuniyet Töreni' Takvimi Belli Oldu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin (ÇOMÜ) mezuniyet töreni, 26 Haziran'da yapılacak.
 • Troya'nın Yıldızları Hedef Spor Ödülleri Sahiplerini Buldu Çanakkale’de Troya’nın Yıldızları Hedef Spor ödülleri gecesi görkemli bir törenle gerçekleşti.
 • Bakan Yardımcısı Daniş'ten Vali Tavlı'ya Ziyaret Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret etti.
 • Turan'dan Gövde Gösterisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesine bağlı Evciler köyünde adeta gövde gösterisi yaptı.
 • Çanakkale'de Üreticilere Arılı Kovan Dağıtımına Başlandı Çanakkale’de, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından desteklenen ve finanse edilen İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Arılı Kovan Desteği’ projesi kapsamında, üreticilere arılı kovan dağıtımlarına başlandı.
 • Çan'da Yaşanan Sel Felaketinden Sonra Çalışmalar Başladı Çanakkale ve çevresinde etkili olan yağış hayatı olumsuz yönde etkiledi. Çan’da yaşanan sağanak yağış sele sebep olurken, oluşan sel sonucu bazı köylerin dere yataklarında taşma meydana geldi.
 • Çanakkale'de Sağanak Çan ilçesine bağlı Küçükpaşa köyünde sağanak nedeniyle oluşan sel, araçları dere yatağına sürükledi, bazı evleri su bastı.
 • Çanakkale'de Araçlar Dereye Sürüklendi Çanakkale’nin Çan ilçesinde etkili olan kuvvetli yağış sele neden oldu.
 • Çanakkale'de Sel Çanakkale’nin Çan ilçesinde etkili olan kuvvetli yağış sele neden oldu.
 • Yüksek Öğretim Kalite Yönetimi Stratejik Planı Ve Anketleri Toplantısı Gerçekleşti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Troia Kültür Merkezi’nde Yüksek Öğretim Kalite Yönetimi Stratejik Planı ve Anketleri Toplantısı gerçekleştirildi.
 • Opet'ten '2018 Troya Yılı'na Destek OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk: 'Troya'nın var olan turizm potansiyelinin artışını sağlayarak, yerel ekonomik kalkınmayı, yöresel ürün pazarlarını canlandırarak, istihdam yaratarak vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz'.
 • Ünlü Tiyatrocu Özgülgün Tarihi Alanı Ziyaret Etti Yönetmen ve tiyatro oyuncusu Özgür Özgülgün, "Özgür abi ile müze geziyorum" kitap serisi çalışmaları kapsamında Çanakkale Savaşları'nın yaşandığı tarihi Gelibolu Yarımadası'nı ziyaret etti.
 • Tevfikiye Arkeo-Köy Oluyor 2018 Troya Yılı kapsamında arkeo-köye dönüşen Tevfikiye Köyü’nde çalışmalarına devam ediyor.
 • AK Parti'li Turan Açıklaması 'Bu CHP Atatürk'ün Kurduğu Parti Değil' Hak-İş Konfederasyonu Çanakkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ’Emeğin Buluşması’ etkinliğine katılan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, CHP’nin Atatürk’ün partisi olmaktan çıktığını söyledi.
 • Troya Müzesi'nin Açılışı İçin Geri Sayım Başladı Çanakkale'de 5 bin yıllık geçmişe sahip Troya Antik Kenti'nde yapımı bu yıl tamamlanan müzenin, '2018 Troya Yılı' etkinlikleri kapsamında açılması planlanıyor Yaklaşık 10 bin metrekarelik alanda kurulan müzenin hizmete girmesiyle yurt dışına kaçırılan eserlerin dönüşü için yürütülen çalışmalar hızlandırılacak.
 • Turan, STK Ve Oda Temsilcileriyle Buluştu AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Çanakkale’deki meslek kuruluşları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile Deniz Polis Evinde bir araya geldi.
 • 2018 Troya Yılında Çanakkale'de, Uluslararası Troya Açık Su Yüzme Yarışı 2018 Troya Yılı etkinlikleri kapsamında Türk Spor Vakfı tarafından ilki Çanakkale’ de düzenlenecek olan Troya Açık Su Yüzme Yarışlarının Koordinasyon Kurulu ve Tanıtım Toplantısı Vali Orhan Tavlı’nın başkanlığında yapıldı.
 • AFAD'tan Öğretmenlere Afete Hazırlık Eğitimi Çanakkale’de, okulların tatile girmesi ile birlikte Çanakkale AFAD tarafından Afete Hazır Türkiye Projesi kapsamında il genelinde görev yapan tüm öğretmenlere yönelik olarak verilmeye başlanan Afete Hazırlık Eğitimleri tamamlandı.
 • Çan'da Yüzlerce Öğrenci 10.Yaz Spor Okulları İle Yaza Merhaba Dedi Çanakkale’nin Çan ilçesinde, Çan Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen ücretsiz yaz spor okullarının bu yıl dokuzuncusu gerçekleştiriliyor. 7-12 Yaş arasındaki çocukların kabul edildiği futbol, basketbol, voleybol, badminton, tekvando, karate ve güreş branşlarında açılan yaz spor okullarına yoğun ilgi gösteriliyor.
 • Emekli Öğretmenin Eğitim Aşkı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinden (ÇOMÜ) mezun olan emekli Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Yıldız Adak’ın (53) eğitim aşkı devam ediyor.
 • '24 Haziran Türkiye İçin Yeni Bir Başlangıç Olacak' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: '24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri, ilk turda, halk hizmet edenlere büyük teveccüh göstererek bitecek. Ancak bu bitiş aynı zamanda Türkiye için yeni bir başlangıç olacak' '24 Haziran ayrıca, CHP'nin senaryoyla, atraksiyonla başa getirilen genel başkanının gidip, Muharrem İnce'nin genel başkanlık yolunun açılacağı gün olacaktır'
 • Turan, Kadın Girişimci Ve Esnaflarla Buluştu AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, kentte girişimcilik ve esnaflık yapan kadınlarla buluştu.
 • 'Troya Açık Su Yüzme Yarışı'na Doğru Bu yıl 29 Temmuz'da ilki düzenlenecek yarışa, yaklaşık bin sporcu katılacak.
 • GESTAŞ, Bayram Haftasında 136 Bin 320 Araç Taşıdı Çanakkale’de bayram yoğunluğu GESTAŞ rakamlarına da yansıdı.
 • Dev Gemi Boğazdan Geçti TürkAkım’ın Doğalgaz Boru Hattı’nın derin sulardaki kısmını döşeme görevini gerçekleştiren, ’Pioneering Spirit’ adlı dev gemi Çanakkale Boğazı’ndan geçti. Geminin geçişi sırasında boğaz çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı.
 • Dünyanın En Büyük İnşaat Gemisi Çanakkale Boğazı'ndan Geçti TürkAkım doğalgaz boru hattının Rusya'da Anapa kıyısı ile Türkiye'de Kıyıköy arasındaki derin sularda boru döşeme çalışmalarını gerçekleştiren Pioneering Spirit, Hollanda'daki bakım ve onarım çalışmalarının ardından Karadeniz'e dönüş yolunda Çanakkale Boğazı'ndan geçiş yaptı Boğaz güvenlik gerekçesiyle çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı.
 • Troya Müzesi Açılış İçin Gün Sayıyor AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ağustos ayında açılması ve Troya uygarlığı dönemine ait eserleri bir araya toplayacak müzede inceleme yaptı Bülent Turan: '(Müzenin açılmasıyla) Buradan kaçırılan, gönderilen eserlerin iade edilmesi için çok büyük bir imkan elde edilmiş olacak'.
 • Tatilcilerin Dönüş Çilesi Devam Ediyor Ramazan Bayramı’nın 3 günlük tatilini Ege bölgesinde geçiren vatandaşlar, bayramın son günü eve dönüş yolunda Çanakkale’de uzun araç kuyrukları oluşturdu.
 • Çanakkale'de Asırlık Bayram Eğlencesi Çanakkale’nin Çan ilçesinde Ramazan Bayramı, 100 yıllık gelenek olan oyunlarla kutlandı.
 • Troya'nın Eşsiz Tarihi Havadan Görüntülendi Çanakkale’de Troya Antik Kenti’nin eşsiz tarihi havadan görüntülendi. Drone’la çekilen antik kentin dört bir yanında yer alan tarihi yapıların havadan görüntüsü adeta büyülüyor. Troya Antik Kenti’nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne kabul edilişinin 20’nci yılı dolayısıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ilan edilen ’2018 Troya Yılı’ adeta ziyaretçi patlaması yaşanmasına neden olurken, geçtiğimiz yıla oranla Troya Ören Yerini ziyaret edenlerin sayısı beş ayda iki kat arttı.
 • Fırtına Samanlık Çatısını Ve Duvarını Yıktı Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Büyükpaşa köyünde etkili olan fırtına bir çiftlik işletmesinin 30 metre boyunda samanlık duvarı ile çelik çatısını yıktı.
 • Çanakkale'de Eve Yıldırım Düştü Açıklaması 1 Yaralı Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde bir eve yıldırım düşmesi nedeniyle 1 kişi ağır yaralandı.
 • Çanakkale'de Eve Yıldırım İsabet Etti, 1 Kişi Yaralandı Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde eve yıldırım isabet etmesi sonucu bir kişi ağır yaralandı.
 • Çanakkale İskelelerinde Bayram Yoğunluğu Kent merkezindeki iskelede uzun araç kuyrukları oluştu.
 • Çanakkale'de Tatilcilerin Yoğunluğu Erken Başladı Çanakkale’de Ramazan Bayramını fırsat bilerek yola çıkan tatilcilerin dönüşü erken başladı. Bayramın son günü yoğunluğuna takılmamak için yola çıkan tatilciler, Çanakkale feribot iskelesinde 1 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu.
 • ÇOMÜ Tıp, TUS'ta İlk 20 Arasında Yer Aldı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesinin, Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda (TUS) ilk 20 fakülte arasında arasına girdi.
 • Çan'da Protokol Bayramda Bir Araya Geldi Çanakkale’nin Çan ilçesinde protokol üyeleri Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya geldi.
 • AK Parti'li Turan Açıklaması 'Atatürk Hayatta Olsa CHP'de Kongreye Girse Kazanamaz' AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığınca düzenlenen bayramlaşma programında konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Arkadaşlar bu parti CHP’nin partisi değil. Mustafa Kemal’in partisi bu değil. Bir iddiada daha bulunuyorum. Atatürk hayatta olsa CHP’de kongreye girse kazanamaz. Bu parti CHP değil. Atatürk’ün kurduğu parti değil” dedi.
 • 'Siyasete Şiddet Bulaştıranlar Bedelini Mutlaka Ödeyecekler' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: '(Suruç'taki AK Parti'lilere yönelik saldırı) Çanakkale meydanından, şehitler diyarından haykırıyorum; siyasete şiddet bulaştıranlar bunun bedelini mutlaka ödeyecekler. Yargımız gereğini yapacak, kimin bu konuda ne dahili varsa hesabını soracaktır' 'Atatürk hayatta olsa CHP'de kongreye girse kazanamaz. Bu parti CHP değil. Atatürk'ün kurduğu parti değil' 'Eski yıllarda Atatürk'ün partisi, hala Atatürk'ün partisiyken Anıtkabir'den seçim kampanyasına başlardı. Şimdi Edirne'de Selahattin Demirtaş'ın cezaevinden kampanya başlattılar'
 • Çanakkale'de Bayramlaşma Töreni Çanakkale’de Ramazan Bayramı dolayısıyla Vali Orhan Tavlı’nın ev sahipliğinde bayramlaşma töreni gerçekleşti.
 • Çanakkale'de 41 Kaçak Göçmen Yakalandı Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinden lastik botla Yunanistan’ın Midilli Adası’na gitmeye çalışan 41 kaçak göçmen, Sahil Güvenlik ekiplerince yakalandı. Fenalaşarak bayılan Afgan kız çocuğu ise ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • Çanakkale'de Ramazan Bayramı Çanakkale'de, Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.
 • Çanakkale'de 41 Yabancı Uyruklu Yakalandı Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmeye çalışan yabancı uyruklu 41 kişi yakalandı.
 • (ÖZEL HABER) Troya Hazinelerini Bekliyor ‘2018 Troya Yılı’ kapsamında en büyük yatırım olan, Çanakkale’nin Tevfikiye köyünde yapımı devam eden Troya Müzesi’nin açılmasına yönelik çalışmalarda son aşamaya gelindi. Ağustos ayında hizmete girmesi planlanan Troya Müzesi, kaçırılışıyla ilgili pek çok konunun uzmanlar tarafından halen tartışıldığı hazinelerin eve dönüşünde en büyük etken olacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Troya kökenli hazine ve eserleri taşıma kararı aldığı Troya Müzesi’ndeki çalışmaların son hali görüntülendi.
 • 140 Yataklı Çan Devlet Hastanesi'nin Temeli Atıldı Çanakkale’nin Çan İlçesinde 140 yatak kapasiteli Çan Devlet hastanesinin temeli AK Parti Gurup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın katılımıyla atıldı.
 • Troia Festivali'nin Afişi Belirlendi Çanakkale Belediyesince 9-13 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek 55. Uluslararası Troia Festivali'nin afişinin belirlenmesi için düzenlenen yarışma sonuçlandı.
 • Biga Devlet Hastanesi Törenle Açıldı Çanakkale’nin Biga ilçesinde Şirintepe Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde yeni yapılan Biga Devlet Hastanesi törenle açıldı.
 • 'Önce İnsan, Önce Sağlık, Önce Eğitim' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: 'Sağlık, 'önce insan' diyen devletimizin çok önemli bir başlığı. Sağlığa bakacağız ki devlet millet kaynaşması daha iyi olsun. O yüzden diyoruz ki önce insan, önce sağlık, önce eğitim'
 • Troya Kökenli Eserler Troya Müzesi'ne Nakledilecek ’2018 Troya Yılı’ kapsamında en büyük yatırım olan, Çanakkale’nin Tevfikiye köyünde yapımı devam eden Troya Müzesi’nin açılmasında son aşamaya gelindi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Troya kökenli tarihi eserleri Ağustos ayında açılması planlanan Troya Müzesi’ne taşıma kararı aldı.
 • Aynı Gün İçerisinde 4 Böbrek Nakli Yapıldı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Organ Nakli Merkezinde aynı gün içerisinde 4 böbrek nakli gerçekleştirildi.
 • Turan Açıklaması 'Cumhur İttifakı Atağa Kalktı' Cumhur ittifakının atağa kalktığını ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Miletvekili Bülent Turan CHP’nin Diyarbakır mitingini de eleştirerek, “Mitingde sadece HDP’liler olmakla beraber konuşanlar CHP’liydi” dedi.
 1  2  3  ...  268  269 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !