GÖKÇEADA HABERLERİ / Çanakkale

 • GESTAŞ'la Boğaz Bayrama Hazır Çanakkale Boğazı ve adalar hattında ulaşımı sağlayan Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş., bu yıl yapılan yeniliklerle birlikte bayram tatilinde feribot seferlerini kullanacak yolcular için tüm imkanlarını seferber etti. Gestaş A.Ş., bu yıl ilk defa Gökçeada-Kabatepe hattında en büyük ve en yeni 2 gemiyle hizmet veriyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan online biletlere tatilciler oldukça fazla ilgi gösteriyor.
 • '24 Haziran Akşamı En Büyük Cevabı Bu Millet Onlara Verecek' AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: 'Önceden 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diyenler şimdi 'Selahattin Demirtaş'ın askeriyiz' diyorlar. Maalesef partilerini bambaşka hale getirdiler. 24 Haziran akşamı en büyük cevabı bu millet onlara verecek'
 • AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Gökçeada'da AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Türkiye’nin en batı ucu olan Gökçeada’yı ziyaret etti.
 • Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun (GUBY) 2017-2018 Akademik Yılı mezuniyet töreni, öğrenci ve velilerin katılımıyla Gökçeada Amfi Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi.
 • 'Hoşgörü Sofrası' Müslüman Ve Hristiyan Vatandaşları Buluşturdu Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde belediye tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen program çerçevesinde, 5 bine yakın Müslüman ve Hristiyan iftar sofrasında bir araya geldi Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin: 'Burada adada yaşayan Türk ve Rum vatandaşlarımız ile, Müslüman ve Hristiyan halkımız ile mübarek ramazan ayında aynı sofrada oturuyoruz, oruç açıyoruz. Böylesine güzel, adına 'Hoşgörü Sofrası' dediğimiz bir ortamda iftar yapmak gerçekten çok güzel bir olay'
 • Büyükelçi Mavroidis Çanakkale'de Yunanistan'ın Ankara Büyükelçisi Petros Mavroidis, Çanakkale'nin Gökçeada ilçesini ziyaret etti.
 • Öğrenciye Toka Takan Öğretmen Hakkında Soruşturma Sürüyor Çanakkale’nin Gökçeada ilçesindeki Gökçeada Ortaokulu’nda saçı uzun gerekçesiyle öğrencisinin saçına toka takan İngilizce öğretmeni G.U. için başlatılan adli ve idari soruşturma sürüyor.
 • Okulda Utandıran Görüntüler Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, kadın öğretmen tarafından saçları uzun olduğu gerekçesiyle erkek öğrencinin saçına toka takıldığı iddialarını güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkardı. Görüntülerde toka takılan öğrenci, öğretmeni tarafından tüm öğrencilerin önüne çıkarılması ve arkadaşlarının öğrencinin tokalı saçıyla oynayarak dalga geçtiği anlar yer alıyor.
 • Tarihi Aya Konstantin Manastırı'nda Ayin Fener Rum Patriği Bartholomeos'un yönetimindeki ayinde yeniden inşa edilen tarihi Aya Konstantin Manastırı'nın açılışı gerçekleştirildi.
 • Aya Konstantin Manastırı'nın Açılışı Dolayısıyla Ayin Yapıldı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesindeki tarihi Aya Konstantin Manastırı’nın açılışı dolayısıyla Fener Rum Patriği Bartholomeos’un yönetiminde ayin gerçekleştirildi.
 • Yunanistan'ın Yeni Demokrasi Partisi Başkanı Mitsotakis, Gökçeada'da Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine gelen Yunanistan’ın Yeni Demokrasi Partisi Başkanı Kyriakos Mitsotakis, belediyeyi ziyaret etti. Mitsotakis, "Gökçeada’nın iki toplumun, iki halkın barış ve anlayış içinde çok rahat yaşayabileceği, sembol bir ada olmasını arzu ediyoruz" dedi.
 • Yunan Parti Lideri Mitsotakis'ten Gökçeada'ya Ziyaret Yeni Demokrasi Partisi Genel Başkanı Kyriakos Mitsotakis: 'Gökçeada'nın iki toplumun, iki halkın çok rahat yaşayabileceği, barış ve anlayış içinde yaşayabileceği sembol bir ada olmasını arzu ediyoruz' Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin: 'Biz kuzey Ege'nin halkları olarak artık ulaşımın daha kolay bir hale gelmesini istiyoruz. Samothraki Adası Belediye Başkanına akşam yemeği için gitmek, onları da burada ağırlamak istiyorum'
 • Fener Rum Patriği Bartholomeos'un Okuduğu İlkokula Heykeli Yaptırıldı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde Fener Rum Patriği Bartholomeos, öğrenim gördüğü Rum ilkokulunda kendisinin tasvir edildiği heykelin açılış törenine katıldı.
 • Fener Rum Patriği Bartholomeos Çanakkale'de Patrik Bartholomeos, 19461952 arasında öğrenim gördüğü Gökçeada ilçesindeki Rum İlkokulunda düzenlenen törene katıldı.
 • Vakko Yöneticilerinden Rıfat Elhadef'in Acı Günü Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olan Vakko’nun yöneticilerinden Rıfat Elhadef’in kayınpederi Stelios Stylianidis, Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • Vasiyeti Üzerine Gökçeada'da Toprağa Verildi Vakko'nun yöneticilerinden Rıfat Elhadef'in, Yunanistan'da vefat eden kayınpederi Stylianidis, Gökçeada'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 'Yarım Asır Sonra Açılan İki Okul İle Dostluk Köprüsü Oluştu' Gökçeada'da yaklaşık yarım asır sonra yeniden açılan Rum ilkokulu ve lisesi, toplam 38 öğrencisine rağmen adadaki Rumların yüzünü güldürüyor Özel Gökçeada Rum Lisesi Müdürü Kamburopulos: 'Bu okulların açılmasıyla Türkiye ve Yunanistan arasında bir köprü oluştu. Bizler neredeyse yarım asır sonra açılan iki okul ile bu dostluk köprüsüne bir örnek teşkil edebiliriz' 'Her iki okulumuzda toplam 38 öğrencimiz var. Bu rakamlar küçük ama bizlerin umutları çok büyük. Bunlar yok olmaya yüz tutan bir okul için çok önemli rakamlar. Bundan dolayı sevinçli ve gelecek için umutluyuz'
 • 'Akvaryum Adam' Su Altından Rekorla Çıktı Dünyada 'Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan' unvanına sahip olan ve Norveçli Selnes'e ait 'En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama' rekorunu kıran ve 23 saat 4 dakikalık hedefini su altında 30 saat 20 dakikaya yükselten Karabay denizden çıktı ve kendisine GWR Dünya Rekoru Sertifikası verildi Karabay:'İlk saatlerde acemiliği, yani ilk on saati çıraklık olarak düşündüm. Hep öğrendim aşağıda. İkinci on saatte kalfalığı yaşadım. Çünkü öğrendiklerimin üzerinde kendimi geliştirdim. Son on saatte de görüldüğü gibi aşağıda oldukça ustaydık. Bir on saat daha suda kalabilir gibiydim''Suya girmeden önce, 'Bir Türk, dünyaya bedeldir.' demiştik. İnanıyorum ki sevenlerimizin de destekleriyle bunu gösterdik'
 • 'Akvaryum Adam' Su Altında Hedef Yükseltti Dünyada 'Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan' unvanına sahip olan ve Norveçli Selnes'e ait 'En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama' rekorunu kıran Karabay, 23 saat 4 dakika olan hedefini su altında 30 saat 20 dakikaya çıkardı.
 • 'Akvaryum Adam' Dünya Rekorunu Kırdı Gökçeada'da, 'Akvaryum Adam' lakaplı Cem Karabay'ın, 'En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama' rekorunu kırma denemesi başarıyla sonuçlandı.
 • 'Akvaryum Adam'dan Rekor Denemesi Dünya 'Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan' rekortmeni Cem Karabay, 'Troya Yılı' kapsamında 'En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama' rekoru denemesine Gökçeada'da başladı Karabay'ı rekor denemesindeki dalışında eski Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen yalnız bırakmadı.
 • Cem Karabay, Rekor Denemesine Başladı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, su altında en uzun süre kalarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren ilk ve tek Türk sualtı sporcusu Cem Karabay’ın ’2018 Troya Yılı’ için sembolik Troya Atı’nın da yer aldığı yeni rekor denemesi başladı.
 • Akvaryum Adam Karabay'ın 'Dünya Rekoru' Hazırlığı Dünya 'Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan' rekortmeni Cem Karabay'ın 'Troya Yılı' kapsamında Gökçeada'da 23 Nisan'da gerçekleştireceği 'En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama' rekoru denemesi hazırlıkları sürüyor Eski Devlet Bakanı Tüzmen: 'Cem Karabay rekorları kırmaya başladığı zaman insanın dayanıklılığını test etti. Her defasında da limitlerini sonuna kadar zorladı'
 • '2018 Troya Yılı'nda, Troya Atıyla Rekor Denemesi Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, su altında en uzun süre kalarak Dünya Guinness Rekorlar Kitabı’na giren ilk ve tek Türk Sualtı Sporcusu Cem Karabay, ’2018 Troya Yılı’ için sembolik Troya Atı’nın da yer alacağı yeni bir rekor denemesine hazırlanıyor.
 • 'Akvaryum Adam' Troya Atı'yla Rekor Kıracak Dünya rekortmeni Cem Karabay, 'Troya Yılı' kapsamında Gökçeada'da 23 Nisan'da gerçekleştireceği 'En Uzun Süre Soğuk Denizde Yaşama' rekoru denemesi için hazırlanıyor Rekortmen Karabay: 'Dünyada herkes Troya'nın Yunanistan'da olduğunu biliyor. Biz bu rekor ile hem önemli bir başarıya imza atmak hem de Troya'nın Türkiye'de, Çanakkale'de olduğunu tüm dünyaya hatırlatmak istiyoruz' 'Allah nasip kısmet eder bu rekoru kırarsak bu Troya Atı bizden sonra burada dalış yapacak herkesin ziyaret edeceği bir nokta olacak'
 • Ege'de Bir Karadeniz Köyü Trabzon'un Çaykara ilçesi Şahinkaya Mahallesi'nde 1973 yılındaki heyelanın ardından Gökçeada'ya yerleştirilen 61 aile, 45 yıldır yurt edindikleri bölgede geleneklerini devam ettirerek yaşıyor Gökçeada'da da aynı isimle kurulan asıl memleketlerinden yaklaşık bin 400 kilometre uzaklıktaki Şahinkaya köyünde düğünlerinden yükselen kemençe sesi eşliğinde horon oynayan vatandaşlar, bahçelerinden ve sofralarından kara lahanayı eksik etmiyor Köy sakinlerinden Azmi Uygun: 'Gelenek görenek örf ve adetlerimizden hiçbir şey kaybetmedik. Düğün, dernek, horon, kemençe, kaval her zaman var. Kemençe sesini duyunca dünyalar bizim oluyor'
 • Öğretmenin öğrencisine yaptığı şaka ortalığı karıştırdı! Çanakkale’de bir erkek öğrencinin saçına toka taktığı iddia edilen öğretmene öğrencinin ailesi tepki gösterdi.
 • Öğretmenin Erkek Öğrenciye Toka Taktığı İddiası Aileyi Kızdırdı Çanakkale’de bir erkek öğrencinin saçına toka taktığı iddia edilen öğretmene öğrencinin ailesi tepki gösterdi.
 • Öğretmenin Saçı Uzun Erkek Öğrenciye Toka Taktığı İddiası Gökçeada'da bir ortaokulda görevli öğretmenin, saçı uzun olan erkek öğrenciye toka taktığı iddia edildi Olaya öğrenci velisi tepki gösterirken, ilçe milli eğitim müdürlüğü de veli hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • Ada Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli BozcaadaGeyikli ve GökçeadaKabatepe hatlarında bazı seferler iptal edildi.
 • Gökçeada'da ÇED Talebinde Bulunan Şirketten Geri Adım Türkiye’nin en büyük adası olan ve organik tarımın yanı sıra turizm ile 2011 yılında almış olduğu Cittaslow (sakin şehir) unvanı ile dünyanın ilk ve tek sakin adası seçilen Gökçeada’da ’Kumtaşı Ocağı’ çalışmaları için ÇED isteminde bulunan bir firma, bu talebini geri çekti.
 • 'Gökçeada'da Kumtaşı Ocağı Projesi Geri Çekildi' Belediye Başkanı Çetin: 'Kumtaşı ocağı projesi, ilgili firma tarafından geri çekilmiştir. Bu Gökçeada'mız için çok önemli bir gelişmedir. Başvurunun geri çekilmesinden ve adanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Kaleköy'ün alacağı bu zarardan kurtulmasından ötürü çok mutluyuz'
 • Dünyanın Tek Sakin Adasında Taş Ocağı Tedirginliği Türkiye’nin en büyük adası olan ve 2011 yılında almış olduğu "cittaslow" (sakin şehir) unvanı ile dünyanın ilk ve tek sakin adası seçilen Gökçeada, şimdi de taş ocağı tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
 • Gökçeada'ya Kumtaşı Ocağı Kurulacağı İddiası Belediye Başkanı Çetin: 'Buradaki en büyük problemlerden bir tanesi, şu an da halihazırda ruhsat için müracaat edilen lokasyon ile alakalı. Bizim ciddi bir turizm merkezimiz olarak kabul edilen Kaleköy'e çok yakın bir yerde olması münasebetiyle burada yapılacak bu madencilik çalışmasının bölgedeki turizmi olumsuz yönünde etkileyeceği konusunda düşünceler var'
 • Gökçeada Belediyesinden Lokma İkramı Gökçeada Belediyesi tarafından mübarek üç ayların başlaması nedeniyle vatandaşlara lokma ikram edildi.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli GökçeadaKabatepe arasında bazı seferler iptal edildi.
 • 'Mutlu Keçiler'e Dünya Klasikleri Ve Türk Sanat Müziği Dinletiyorlar Dünyanın ilk 'Cittaslow' adası unvanına sahip olan Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde kurulu 'Mutlu Keçiler Çiftliği'ndeki keçilere, günün belli saatlerinde dünya klasikleri ile Türk sanat müziği eserleri dinletiliyor Çiftliğin bağlı olduğu firmanın Genel Müdür Yardımcısı Öztürk: 'Keçilerimize sabahtan akşama kadar klasik müzik dinletiyoruz. Bunların içinde dünya klasikleri var, Türk sanat müziği eserleri de var, klasik Türk müzikleri var' 'Normalde keçiler agresif hayvanlardır. Müzik dinledikleri için daha sıcak kanlı oldular, insanlara rahat yaklaşıyorlar, kaçmıyorlar. Müzik keçinin agresifliğini azalttı'
 • Kuzey Ege'de Fırtına GökçeadaKabatepe arasındaki bazı seferler olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
 • Gökçeada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de Gökçeada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Kuzey Ege'de Fırtına GökçeadaKabatepe arasındaki bazı seferler olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
 • Gökçeada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Gökçeada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Gökçeada Depremzedelerine Konut Yapılacak Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde 2014 yılında meydana gelen ve çok sayıda evde hasara neden olan depremin ardından, bölgede hak sahiplerini tespite başlandığı bildirildi.
 • Çanakkale'deki Fuhuş Operasyonu Gözaltındaki zanlılardan 6'sı tutuklandı.
 • Yangında Zarar Gören Üreticilere Zeytin Fidanı Dağıtıldı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Şirinköy köyünde, 2017 yılı Temmuz ayında meydana gelen yangın sonucunda zarar gören üreticilere, Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından, Gökçeada-Bozcaada Tarımsal Kalkınma ve İskan Projesi kapsamında Gökçeada’ya özgü aşılı ladolia zeytin fidanı dağımı yapıldı.
 • Kuzey Ege'de Deniz Ulaşımına Fırtına Engeli Gökçeada ile Kabatepe arasındaki bazı seferler olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
 • Gökçeada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de Gökçeada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Gökçeada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Gökçeada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Kuzey Ege'de Fırtına Gökçeada ile Kabatepe arasındaki bazı seferler, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
 • Gökçeada'da ÇED Talebinin Geri Çekilmesi Sevinçle Karşılandı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde altın ve gümüş madeni arama çalışmaları için ÇED talebinde bulunan maden şirketinin talebini geri çekmesi haberi Çanakkale ve Gökçeada’da büyük sevinçle karşılandı.
 • Gökçeada'da ÇED Talebinde Bulunan Şirket Talebini Geri Çekti Türkiye’nin en büyük adası olan ve organik tarımın yanı sıra turizm ile 2011 yılında almış olduğu Cittaslow (sakin şehir) unvanı ile dünyanın ilk ve tek sakin adası seçilen Gökçeada’da, altın ve gümüş madeni çalışmaları için ÇED talebinde bulunan bir madencilik şirketinin Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından talebin geri çekildiği duyuruldu.
 • Dünyanın İlk Ve Tek Sakin Adasına Altın Madeni Tehdidi Türkiye’nin en büyük adası olan ve organik tarımın yanı sıra turizm ile 2011 yılında almış olduğu Cittaslow (sakin şehir) unvanı ile dünyanın ilk ve tek sakin adası seçilen Gökçeada’da, bir madencilik şirketinin yaptığı altın ve gümüş madeni arama başvurusuna karşı adalılar tepki gösterdi.
 • Gökçeada'da Altın Aranacağı İddiası Gökçeada Belediye Başkanı Çetin: 'Doğal ve kültürel zenginlikleriyle hem tarım hem de turizm alanında son yıllarda önemli mesafeler kateden Türkiye'nin organik adası Gökçeada, altın madeni tehdidi altında'.
 • Gökçeada'da Feribot Seferlerine Fırtına Engeli Çanakkale’de, Gökçeada’ya yapılması planlanan bazı feribot seferleri iptal edildi.
 • Gökçeadalılardan Altın Madeni Başvurusuna Tepki Türkiye’nin en büyük adası olan ve organik tarımın yanı sıra turizm ile de anılan Gökçeada’da vatandaşlar, bir madencilik şirketinin yaptığı altın ve gümüş madeni arama başvurusuna tepki gösterdi.
 • Gökçeadalılardan Altın Madeni Arama Başvurusuna Tepki Türkiye’nin en büyük adası olan ve organik tarımın yanı sıra turizm ile de anılan Gökçeada’da vatandaşlar, bir madencilik şirketinin yaptığı altın ve gümüş madeni arama başvurusuna tepki gösterdi.
 • Gökçeada'da Altın Madeni Kurulacağı İddiası Belediye Başkanı Çetin: 'Bizler Gökçeada'da yaşayanlar, Gökçeada'yı sevenler burada bir altın madeni istemiyoruz'.
 • '7. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri' Marmara Belediyeler Birliği'nin "7. Altın Karınca Belediyecilik Ödülleri" etkinliğinde Gökçeada Belediyesi "Kent Müzesi" projesiyle ödüle layık görüldü.
 • Kuzey Ege'de Fırtına Gökçeada ile Kabatepe arasındaki bazı seferler olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
 • Gökçeada Feribot Seferine Fırtına Engeli Çanakkale’de etkili olan lodos fırtınası sebebiyle Gökçeada-Kabatepe arasındaki feribot seferleri iptal edildi.
 • Gökçeada'da 10 Ton Kaçak İçki Ele Geçirildi Operasyonda, 2 kişi gözaltına alındı.
 • Gökçeada'ya Sentetik Futbol Sahası Yapıldı AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Gökçeada ilçesine sentetik futbol sahası kazandırıldığını söyledi.
 • MHP'li Gökçeada Belediye Başkanı Partisinden İstifa Etti Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Ünal Çetin, partisinden istifa etti.
 • Gökçeada Belediye Başkanı Çetin Partisinden İstifa Etti Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinin belediye başkanı Ünal Çetin, partisi MHP'den istifa etti.
 • Gökçeada'da Kız Öğrenci Yurdu Törenle Açıldı Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) ait 6 milyon 964 bin 324 TL’ye mal olan kız öğrenci yurdunun açılışı gerçekleşen törenle yapıldı.
 • Gökçeada'da 2 Kişinin Öldüğü Kaza Güvenlik Kamerasında Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde 2 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazası güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin'den Gestaş'a Teşekkür Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, özel bir televizyon kanalında katıldığı canlı yayınında adaya yaptığı sık seferlerden dolayı Gestaş’a teşekkür etti.
 • Online Bilette 100 Bin İşlem Yaz boyunca Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada hattında online bilet sistemini faaliyete geçiren, böylelikle adalara ulaşımı hızlandıran GESTAŞ’ın online bileti kullanan yolcu sayısı 100 bini buldu.
 • GESTAŞ'tan Bayram Hamlesi GESTAŞ, 10 günlük bayram tatiline hazırlıklı giriyor. Bozcaada ve Gökçeada seferlerinde gemi sayısının 2’den 3’e çıkarılacak. 28-29-30 Ağustos’ta Çanakkale’den Gökçeada’ya deniz uçağı seferleri konulacak.
 • Rumlardan Meryem Ana Ayini Çanakkale’nin Gökçeada ilçesinde, Meryem Ana’yı anma günü sebebiyle Rumlar ayin yaptı
 1  2  ...  7 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !